چاپ        ارسال به دوست

اعطای جایزه ترویج علم ایران به آقای دکتر سید علیرضا ناجی

مراسم بیست و دومین جایزه ترویج علم در تاریخ دوم دیماه 1400 در محل کتابخانه ملی با هدف قدردانی از کوشش مروجان علم و تشویق عموم به تفکر علمی برگزار شد.

جایزه ترویج علم در حوزه های رسانه، انجمن و نهاد های علمی، ادبیات کودک، آموزگاران مناطق کم برخوردار، محیط زیست و بهداشت و سلامت اهدا می شود

آقای دکتر علی اکبر صالحی که در این مراسم از وی به پاس ترویج دانش در کشور از طرف رئیس فرهنگستان علوم و سازمان انرزی هسته ای تقدیر شد در سخنانی اظهار داشتند:

مهاجرت، علوم پایه و تحریم را از موضوعاتی دانست که باید در ترویج علم مورد توجه قرار داد وی گفت: وقتی فردی زمینه زندگی بهتر در خارج از کشور برای او فراهم می شود و می تواند برای ادامه تحقیقاتش به خارج از کشور برود، نمی توانیم جلوی او را بگیریم. همچنین در بحث علوم پایه هم با بی توجهی و بی علاقگی دانشجویان به علوم پایه مواجه هستیم که باید برای او فکری شود. در زمینه تحریم هم بالاخره باید مشکلمان را روشن کنیم، چون آزمایشگاه های ما با ادامه این تحریم تکمیل نمی شود.

در ادامه این مراسم جوایز برندگان این جایزه در بخش های مختلف ارائه گردید، که در حوزه بهداشت و سلامت این جایزه به آقای دکتر سید علیرضا ناجی، استاد و رئیس مرکز تحقیقات ویروس شناسی دانشگاه شهید بهشتی تعلق گرفت.

 

 

استاد ارجمند، جناب آقای دکتر سیدعلیرضا ناجی
به پاس فعالیت‌ها و تلاش‌های پویا، گسترده، همه‌جانبه تأثیرگذار، مسئولانه، هدفمند و حرفه‌ای ایشان در زمینه بالا بردن سطح آگاهی و دانش عموم مردم در حوزه اطلاعات بهداشتی مرتبط با حفظ سلامت عمومی جامعه در دوران همه‌گیری کرونا، با بهره‌گیری از ابزارهای مختلف رسانه‌ای و با هدف اشاعه علم و تفکر علمی به عنوان ضرورتی غیر‌قابل انکار ، تندیس و لوح سپاس بیست و دومین دوره جایزه ترویج علم ایران را به حضورشان تقدیم می‌نماییم.

 

 

پرسنل مرکز تحقیقات و آزمایشگاه ویروس شناسی دانشگاه شهید بهشتی به نوبه خود دریافت جایزه ترویج علم در حوزه بهداشت و سلامت را توسط آقای دکتر سید علیرضا ناجی، رئیس مرکز تحقیقات و آزمایشگاه ویروس شناسی دانشگاه شهید بهشتی تبریک می گوید.

 

سخنرانی آقای دکتر سید علیرضا ناجی در بیست و دومین جایزه ترویج علم ایران 

دوم دیماه 1400


٠٨:٤٣ - يکشنبه ٥ دی ١٤٠٠    /    عدد : ١١١٨٤٤    /    تعداد نمایش : ٢٥١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
Copyright © 2013 CTERC.SBMU.AC.IR Allright Reserved
Powered By NRITLD IT Department